Магазин

Українка

Книга увібрала історії життя та успіху українських жінок: від прадавніх богинь-берегинь до особистостей, чиї імена вписані у світову історію. На кількастах сторінках описані приклади боротьби за щастя та досягнення своєї мети.

Ціна: 2000 грн

Придбати

Аварія або невідмолене місто

Книга спогадів повертає нас в час однієї з найбільших трагедій минулого століття – аварії на Чорнобильській АЕС неподалік Києва. Це історія людини, яка опинилася сам-на-сам з катастрофою.

Ціна: 100 грн

Придбати

Гоголь. Містика та реальність

Родина, сила народних звичаїв та краса української природи, серед яких зростав митець, визначили всю його творчість. Микола Гоголь чи не єдиний український письменник який в деталях описав магію та чарівність українських обрядів. Книга проілюстрована унікальними малюнками та фотографіями.

Ціна: 100 грн

Придбати

Украинскія народныя преданія, песни и думы. Собралъ Н.В. Гоголь

Все дитинство Гоголь провів в українському селі. Гумор, жарти, пісні та забави окутували його. Збираючи історії та перекази, він згодом познайомив з українською народною культурою весь світ.

Ціна: 100 грн

Придбати

ЗОЛОТА ГОРА

Казки та легенди, на яких виховувалося не одне покоління. Захоплюючі сюжети, збагачені авторськими іллюстраціями, запрошують у фантастичний світ. Поринаючи в нього, опиняєшся серед героїв, котрі борються за добро, справедливість і щастя.

Ціна: 100 грн

Придбати

Історія козацтва від Пантелеймона Куліша

Як зароджувалася Запорізька Січ? Хто будував козацьку фортецю на Хортиці? Якою мовою говорили козаки? Де жили, що пили і як ходили в походи українські лицарі? Питання, які цікавили багатьох давніх та сучасних дослідників, а також Пантелеймона Куліша.

Ціна: 2000 грн

Придбати

Т. Шевченко: невідомі сторінки життя

Яка жінка була головною в житті поета? Скільки коштували Шевченкові картини? Про що думав Кобзар в останні свої дні? У книзі стисло наведені найцікавіші факти долі митця та доповнені ретельно підібраними архівними ілюстраціями.

Ціна: 100 грн

Придбати

Казка “ОХ”

Ця чарівна історія про правителя Лісового Царства. А написав її понад 100 років тому український художник та письменник Михайло Жук. Проілюструвала цю фантастичну оповідь сучасна художниця Крістіна Ярош.

Ціна: 100 грн

Придбати