Проекти

Gallery image

Казка “ОХ”

Ця чарівна історія про правителя Лісового Царства. А написав її понад 100 років тому український художник та письменник Михайло Жук. Проілюструвала цю фантастичну оповідь сучасна художниця Крістіна Ярош.

Читати

Gallery image

Їжакевич-Коновалюк: ІСТОРІЯ ЛАВРСЬКОГО ТАНДЕМУ

Книга присвячена творчій співпраці художників, які не просто розписували церкви Києво-Печерської Лаври, а й продовжили традиції української іконописної школи.

Читати

Gallery image

ТРЕТЯ ВСЕУКРАЇНСЬКА ТРІЄНАЛЕ КНИЖКОВОЇ ГРАФІКИ

Ілюстрації до наших видань були представлені на підсумковій виставці художників-графіків. Зокрема відвідувачі подивилися роботи до драмованої трилогії Пантелеймона Куліша, яка складається з 3-х книг: «Байда - князь Вишнивецький», «Цар Наливай», «Петро Сагайдашний».

Читати

Gallery image

Аварія або невідмолене місто

Книга спогадів повертає нас в час однієї з найбільших трагедій минулого століття – аварії на Чорнобильській АЕС неподалік Києва. Це історія людини, яка опинилася сам-на-сам з катастрофою.

Читати

Gallery image

Украинскія народныя преданія, песни и думы. Собралъ Н.В. Гоголь

Все дитинство Гоголь провів в українському селі. Гумор, жарти, пісні та забави окутували його. Збираючи історії та перекази, він згодом познайомив з українською народною культурою весь світ.

Читати